X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد
یورو و دلار paypal

level measurement - Level Transmitter | Level Measurement part 2 s

level measurement - Level Transmitter | Level Measurement part 2

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 1
» بازديد کل : 1
» اعضا : 0
» مطالب : 3

Level Transmitter | Level Measurement part 2


تاریخ انتشار پست : 1398/3/22 بازدید : 0

لول ترانسمیتر

ترانسمیتر سطح

لول مژرمنت

Level Transmitter

Level Measurement


خروجی لول ترانسمیتر ترانسمیتر سطح لول مژرمنت - Level Transmitter -  Level Measurement

لول ترانسمیتر  ترانسمیتر سطح  لول مژرمنت - Level Transmitter -  Level Measurementسیگنال خروجی ویژه ای را ارسال می کنند که به طور اید آل با سنسور ، متر/ نشانگر مربوطه در یک برنامه مشخص سازگار است. متداول ترین خروجی ها عبارتند از :

 Current loopsیا حلقه های جریانی که از جمله متداول ترین خروجی ها هستند. سیگنال های جریانی توسط افت ولتاژ در سیستم سیم کشی تحت تاثیر قرار نمی گیرند که با استفاده از پروتکل هارت که یک پروتکل ارتباط صنعتی بوده و برای ارتباط اجزای مختلف مانند سنسور ، کنترل کننده ها و سایر اجزای سیستم های اتوماسیون صنعتی استفاده می کند ، می تواند حلقه های آنالوگ جریان را کنترل کند.

Fieldbus protocols یا پروتکل های فیلدباس که استانداردهای ارتباطات دیجیتالی هستند که در بسیاری از برنامه های کاربردی جایگزین حلقه های جریانی شده اند.

سیگنال های فرکانسی شامل امواج سینوسی ، رشته پالس ها یا خروجی های  AM/FM .

انواع اندازه گیری های محیط مایع:

در اندازه گیری سطح ( لول ترانسمیتر  ترانسمیتر سطح  لول مژرمنت - Level Transmitter -  Level Measurement) مایع 4 نوع تکنولوژی اصلی به کار می رود که در جدول زیر شرح داده شده است.

راهنمای کامل انواع مختلف ترانسمیترهای سطح :

ترانسمیترهای سطح با سوئیچ های سطح متفاوت هستند که در آنها هنگامی که سطح ماده به یک سطح از پیش تعیین شده ای می رسد ، یک زنگ هشدار به صدا در می آید.

انواع لول ترانسمیتر  ترانسمیتر سطح  لول مژرمنت - Level Transmitter -  Level Measurement:

6 نوع اصلی از لول ترانسمیتر  ترانسمیتر سطح  لول مژرمنت - Level Transmitter -  Level Measurement وجود دارد که هر کدام از آنها به شیوه ای متفاوت کار می کنند و این باعث می شود که برای تعدادی از فرآیندهای مختلف مفید واقع شوند. مهندسی BM ارائه دهنده طیفی از انواع مختلف لول ترانسمیتر  ترانسمیتر سطح  لول مژرمنت - Level Transmitter -  Level Measurement از BARKERT است از جمله : راداری ، اولتراسونیک و مایکروویو هدایت شده است.

لول ترانسمیتر  ترانسمیتر سطح  لول مژرمنت - Level Transmitter -  Level Measurementراداری : این ترانسمیترها از نشر امواج رادیویی درست مثل رادارها استفاده می کنند. معمولا این دستگاه ها در بالای مخزن پر از مایع نصب می شوند. خود ترانسمیتر یک سیگنال راداری به مایع درون مخزن می فرستد و انعکاسی از این سیگنال دریافت می کند. سپس بر اساس اینکه چه مدت طول می کشد تا اینکه سیگنال انتقال داده شده برگردد ، ترانسمیترها به درستی میزان پر شدن سطح مخزن را محاسبه می کنند.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد